• +48-602-758-700
  • Email info@vimacollection.pl

Nasze skóry

×

Wiadomość

Ochrona danych osobowych

Ta witryna używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Zobacz politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać odwrócona.

NASZE SKÓRY

Do produkcji skór, z których tworzone są dywany Vima Collection, stosowane są metody garbowania i barwienia nie zawierające substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego. Nasze skóry przeszły badania na zawartość formaldehydów i sytuują się w normie zbliżonej do dziecięcej. Dywany są produkowane z materiałów wolnych od substancji szkodliwych i potencjalnie szkodliwych.

Image
Image

CERTYFIKATY

Przy produkcji dywanów stosowany jest nylon klejony posiadający certyfikat Oeko-Tex Standart 100 co oznacza, że jest wolny od substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych i może być stosowany do wyrobów tekstylnych. Obecnie trwają badania laboratoryjne, mające na celu potwierdzenie hipoalergicznych i antybakteryjnych właściwości naszych wyrobów. Po ukończeniu badań jakość naszych produktów zostanie potwierdzona certyfikatem i pozwoli współpracującym z nami firmom, wyróżnić się na tle rynku europejskiego pod zastrzeżeniem znaku jakości.

POLSKI PRODUCENT

Dywany Vima Collection tworzone są przez jednego z większych polskich producentów galanterii skórzanej. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie wyselekcjonowane skóry w Polsce. Producent ekskluzywnych dywanów naszej marki otrzymał statuetkę luksusowa marka roku 2017. Nagroda ta przyznawana jest wyłącznie firmom premium, uznawanych za liderów w swojej branży, wyróżniających się usługami i produktami najwyższej jakości. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że spełnione zostaną ich nawet najbardziej wymagające wymagania.

Image

Dywan skrojony na miarę

Styl Vima Collection stanowi połączenie nieszablonowego podejścia do wystroju wnętrz i gustownego luksusu życia codziennego, dlatego rozumiemy indywidualne potrzeby Klientów.

 

Serdecznie zapraszamy do Showroomu

Sarmatia Trading – Szlachetne dodatki do domu

Ul. Trakt Lubelski 393A, 04-667 Warszawa

GALERIA

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego biuletynu. Będziemy wysyłać najnowsze projekty, inspiracje i ciekawe wizualizacje prosto do Ciebie.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w celach komunikacyjnych.

Search