• +48-602-758-700
  • Email info@vimacollection.pl
×

Wiadomość

Ochrona danych osobowych

Ta witryna używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Zobacz politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać odwrócona.

XAVIER

XAVIER

Skórzany, ręcznie szyty dywan Xavier powstał przy udziale dekoratorów wnętrz, pod wpływem mody i aktualnych trendów w aranżacji. Jest naturalnym dopełnieniem wnętrz urządzonych w stylu loftowym lub minimalistycznym. Świetnie odnajdzie się również we wnętrzach nowoczesnych w otoczeniu sztuki współczesnej. Stanowi geometryczną, niekonwencjonalną kompozycję prostokątów i kwadratów w odcieniach granatu, szarego brązu i czerni. Dywan Xavier to niezwykle efektowny, choć prosty design.

Wymiary: 130x185 cm

Kolor i wzór mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu. Każdy dywan wykonany jest ręcznie z naturalnych skór, co gwarantuje, że każdy dywan jest niepowtarzalny.

PROJEKT: Magdalena Kowalczyk - Skuba

Date

18 marzec 2018

Categories

DYWANY GŁADKIE I METALICZNE

 

Serdecznie zapraszamy do Showroomu

Sarmatia Trading – Szlachetne dodatki do domu

Ul. Trakt Lubelski 393A, 04-667 Warszawa

GALERIA

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego biuletynu. Będziemy wysyłać najnowsze projekty, inspiracje i ciekawe wizualizacje prosto do Ciebie.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w celach komunikacyjnych.

Search