• +48-602-758-700
  • Email info@vimacollection.pl
×

Wiadomość

Ochrona danych osobowych

Ta witryna używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Zobacz politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać odwrócona.

CELINE

CELINE

 

Jak stworzyć dywan o geometrycznej formie i z geometryczną duszą? Nam się udało. Z najwyższej klasy skór zszyliśmy ręcznie, ścieg za ściegiem, z różnobarwnych trójkątów oktagon o nieco wydłużonych proporcjach. I tak powstał dywan Celine. Jego beżowa, poprzetykana błyskami rudości i czerni kolorystyka wnosi do wnętrz ciepłą atmosferę i niebanalny design. Jej dynamiczna kompozycja zyskuje uznanie u osób ceniących oryginalne formy i wysmakowane detale. Pięknie komponuje się z drewnem i naturalnym parkietem, ale doda szyku również wnętrzom o betonowym, surowym charakterze. Dywan dostępny również w kolorystyce biało-beżowo-czarnej (Amelie) oraz biało-granatowo-czarnej (Juliette).

Wymiary: 135x160 cm

Kolor i wzór mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu. Każdy dywan wykonany jest ręcznie z naturalnych skór, co gwarantuje, że każdy dywan jest niepowtarzalny.

PROJEKT: Magdalena Kowalczyk - Skuba

Date

18 marzec 2018

Categories

DYWANY GŁADKIE I METALICZNE

 

Serdecznie zapraszamy do Showroomu

Sarmatia Trading – Szlachetne dodatki do domu

Ul. Trakt Lubelski 393A, 04-667 Warszawa

GALERIA

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego biuletynu. Będziemy wysyłać najnowsze projekty, inspiracje i ciekawe wizualizacje prosto do Ciebie.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w celach komunikacyjnych.

Search